Jdi na obsah Jdi na menu
 


DISKUZNÍ FÓRUM

Podělte se s námi o svoje názory, náměty, připomínky nebo nás zkrátka jen pozdravte :-)

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

povinný výtisk - urgence

Lukášová Marie, JVK České Budějovice, 20. 6. 2016 13:13

Dobrý den,

jako knihovna s regionální působností bychom Vás tímto prosili o laskavé zaslání titulu 100 let SDH Dolní Hořice, který jste vydali vlastním nákladem v roce 2013.
Děkujeme Vám!Se srdečným pozdravem Marie Lukášová, oddělení doplňování Jihočeské vědecké knihovny Č.B., Lidická 1, 370 59.

Radenín

Hasiči, 12. 5. 2016 19:57

Zdravíme kolegy hasiče z Dolních Hořic.

Dovolujeme si Vás pozvat na informativní schůzku ohledně soutěže,která se koná

23.května 2016 (pondělí) od 19:00 hod v prostorách Obecního úřadu.

Návěstí o konání pietního aktu Lejčkov 2016

Zdeněk Trippé, předseda Klubu českého pohraničí Táborsko, 9. 4. 2016 15:49

Vážení přátelé, rád bych Vás informoval o přípravě letošního pietního aktu u památníku v Lejčkově. Předpokládaný termín konání: 7.května 2016 (sobota) v 10,00 hod. Rádi bychom Vás přivítali mezi sebou. Připravujeme vystoupení rodinných příslušníků, pozůstalých po padlých českých občanech. Podrobnosti naleznete na stránkách našeho klubu-www.kcp-tabor.estranky.cz.

SCHUZE

STAROSTA, 31. 12. 2014 15:08

Dne 09.01.2015. se koná schůze hasičů v hospode v D.Hořicích.Začátek v 19.00.hod.

Kolaudace

STAROSTA, 3. 8. 2014 12:12

Dne.29.08.2014 se kona kolaudace hasicarny spojena s malou oslavou.Zacatek v 18.00 hod. Vsechny srdecne zveme.

Schůze

Starosta, 1. 12. 2013 19:14

Dne 18.01.2014 se koná schůze hasičú v hospodě. Začátek v 19.00 hod.
Průkazy s sebou

Zájezd na pivní slavnosti

Ladislav Zadražil, 31. 8. 2013 13:58

Sdh Dolní Hořice porádá 28.9.2013 zájezd do pivovaru ,,ČERNÁ HORA".Bohatý kulturní program.
Přihlásit se u L.Zadražila

Pro nečleny cena zájezdu 300 kč..

Zájezd na pivní slavnosti

Ladislav Zadražil, 31. 8. 2013 13:58

Sdh Dolní Hořice porádá 28.9.2013 zájezd do pivovaru ,,ČERNÁ HORA".Bohatý kulturní program.
Přihlásit se u L.Zadražila

Pro nečleny cena zájezdu 300 kč..

Děkovný dopis ke "srandamači"

Jitka za SDH Mašovice - ženy, 18. 7. 2013 21:45

Ahoj všichni!
Jelikož se mně někteří ptali a čekali, že budu zase něco psát...tak ....neměla jsem to v úmyslu, ale "srandamač" mě natolik pobavil, že psát musím.

Lidi (hasiči Hořice!), DĚKUJEME!!! Za půjčenou mašinu (zajímavá první zkušenost), za krásný zážitek na loďkách a za díru v bariéře (taky bezva!) a za super večer, kdy jsme si i s některými naše loňské extempóre probrali a vyčistili tak vzduch mezi vesnicemi Hořice - Mašovice (snad, doufám).

Jestli můžu, budu reagovat i na Vaše komentáře níže: Nebyli byste normální, kdybyste se nedohadovali. Vždycky bude někdo, kdo "mlčí" - tichá voda břehy mele, a pak tu bude ten, co se nebude bát vystoupit a udělat jasno. Nikdy nikde to nebude jiné! Na každého jednou dojde. A je dobře, že to tak funguje. Měla jsem možnost snad poslechnout více stran...všichni měli stejný cíl a mysleli to dobře. Jen to chce, jak píše Jiřka, sejít se, klidně se pohádat, ale vydržet až do konce, kdy se rozejdete v "poklidu" a s nějakým závěrem - co dál. Ikdyž je více méně jasné, že některým to nebude pochuti, ale pak si ti někteří řeknou "sice nebylo" po mém", ale "proti mému" taky ne.
DRŽÍME PĚSTI, ať přetrpíte toto krušné období, protože pořádání akcí je "kurňa práce", a vy jste tuto i ty předtím zvládly dost dobře!!! Jen tak dál!!!
Ještě jednou DÍKY!!!

Odpověd Jiřce

Starosta, 4. 7. 2013 23:29

Já jsem v mém dopisu nikoho nejmenoval! Ale jak se říká trefená husa se ozve!
Tady nic řešit nebudu ,a že je potřeba se sejít to jsem tem kterých se to týká řekl.
Takze si pripravte co vůbec chcete a svolá se schůze a nerad bych to řešil třeba o závodech.
A jak tady píšeš že jsem se s níčím nesetkal tak to nemáš pravdu, a dokonce mám i svědky! A ten druhý případ mám z doslechu.
Můžeš to všem říct,protože jak vydím moc členů ta asi nečte.

Můj veřejný dopis pro starostu :-) (a všechny ostatní)

Jiřka, 2. 7. 2013 23:14

Vlastíku,
sice už jsem ti jednou psala, ale to, co tady čtu, fakt nemůžu nechat bez reakce. Opakuju se, ale pro toho, kdo o našem "dopisování" nic neví, jen připomínám: sám ses s ničím nesetkal, všechno máš jen z doslechu. Mrzí mne, že ti takové věci vůbec někdo donáší, protože já osobně nesnáším řeči typu "jedna paní povídala" (ty totiž budí v člověku jen zlost a averzi), a hlavně nechápu, že to probíráš zrovna tady, protože to jsou interní záležitosti a díky té tvé "výzvě" vypadáme všichni jako blbci - a asi i trochu jsme, když se nedokážeme mezi sebou domluvit. Všichni chodí okolo problémů jak kocour kolem horké kaše, do očí nikdo nikomu nic (a přitom snad každému něco na někom nebo něčem vadí), já to fakt nechápu. A každý z nás ať zaloví ve svém svědomí, protože právě ten, kdo se takhle chová, je ten správnej adept na sraba, když už jsme u těch silných slov! (mimochodem, moje svědomí je jako křišťál, s hubou už je to horší :-D :-D :-D)Takže když už teď, díky našim dopisům, máme z ostudy kabát, apeluji na všechny: dejme si mozky zpátky do hlavy a pojďme příjemnné i nepříjemné věci řešit!!! a ne se o nich jen stranou dohadovat. Můžeme se pěkně pohádat, vyčistí se vzduch a já věřím, že bude zase dobře. Jinak než hádkou to stejně neskončí, tak ať to máme za sebou, protože pak si nemusíme přiblble dopisovat, nosit hadry do hasičárny, nabízet sekačky s navigací na potřebná místa, dokonce ani skládat funkce! Hlavu vzhůru a problémům vstříc, zlatíčka!!!

P.S. Nebojte se, jsem realista, takže už teď vidím vaše reakce. V každé ruce nabitý Kalašnikov, jen to spustit :-) ale já to ustojím (snad....) :-D

Jiřka

Dopis všem

Starosta, 22. 6. 2013 18:50

Jak všichni víte 6.července se konají tradiční hasičské zavody! A proto bych chtěl všem připomenout že je potřeba vše připravit. Jak se jedná o posečení,příprava dráhy ,zajištění občerstení a tak dále. V posledních dnech jsem se setkal s nazory že to všechno děláme špatne a hlavně pro peníze. Ze jsme koupili sekačku a že jí máme doma a pouzívame to soukromě! Kdo si toto myslí může kdykoliv přijít sekacku si půjčit a může posíct u kalčáku nebo treba vH .Hořicích u rybníka a ne jen mít kecy a když jde do tuhého tak dokázat pravdu a né vzít hadry a odnest je do hasičárny To udělá jen srab. Komu se toto nelíbí rád ho vyslechnu a klidně mu to předám a může dokázat že je lepší rád se něco přiučím a čekám že toto nekdo okomentuje...s pozdravem V Sváček

Test

Admin, 12. 6. 2013 13:59

Test

Trika výprodej

PETR, 4. 6. 2013 9:20

Akce CELEANO barevné jaro

Trička již od 68 Kč
http://celeano.textileprodukt.info/CZ/CZ/eshop/tricka_tricka/

Mikiny již od 284 Kč
http://celeano.textileprodukt.info/CZ/CZ/eshop/mikiny_mikiny/

Možnost potisku dle Vašeho přání. Nápisy, jména, loga a td.
Potisk lze domluvit na tel. 777 112 570
Termín dodaní do 7 dnů po objednání.
Dostupné velikosti : viz. tabulky u požadovaných produktů.

PETR MARVAN
CELEANO WORLD s.r.o

brigada

SDH, 5. 4. 2013 19:51

Dne 13.04 a14.O4 probehne podle pocasí-nesmi mrznout-brigada na trideni brambor .Kdo by mohl jit piste nebo volejte 724150444

setkaní heligonkářů

SDH, 16. 2. 2013 18:45

Dne 9.3.2013 pořádají hasiči SETKANI HELIGONKARU
Začátek ve 14 hodin v kulturním domě v Dolních Hořicích.

Všechny srdečne zveme

KARNEVAL

SDH, 23. 1. 2013 14:57

DNE 2.2.2013 SE KONA V DOLNICH HORICICH DETSKY KARNEVAL. ZACATEK VE 13:00 HOD VSECHNY SRDECNE ZVEME A TESIME SE NA VAS

schuze

vsem, 9. 1. 2013 18:09

Dne 26.01.2013 se kona schuze hasicu od 19.00 hod. V hostinci v Dolnich Horicich.Prukazky a hlavne penize s sebou

kopie dopisu pro Vás,ženy

SDH Mašovice-ženy, 12. 9. 2012 22:24

Ahoj holky.
Doslechla jsem se,že náš odkaz Vám sklouzl ke ztěžování k soutěži v Zárybničné Lhotě. Myslím,že to je omyl, a proto zde uveřejňuji dopis zaslaný starostovi, na kterého jsem jako jediného měla kontakt. Kdyby tomu bylo jinak,šlo by to rovnou k Vám. Dopis je takový,jak leží a běží.
-----------------------
Ahoj Vlasto.
Můžu tě poprosit předat holkám v SDH Dolní Hořice níže uvedený vzkaz? V Zárybce asi vznikly trochu nějaké ... nevím, jak to nazvat....takže toto posíláme holkám,aby nevznikaly zbytečně nějaké rozbroje.
Na nikoho jiného nemám kontakt a facebook já pořádně neumím ovládat
Moc díky!!!


Ahoj holky.
My Vám fandíme a jste tak trochu náš vzor. Jste holky, co to dělají už léta a dost na tom makáte. Fajn kolektiv. Vám konkurovat zatím! nemůžeme.
Pro nás jsou spíše konkurenti Chotčiny-holky, tak jako my pro Chotčiny. Ony to vědí. Dělají to stejně dlouho nebo možná o trochu dýl. Snad tu rivalitu berem všichni sportovně.
Co se týče výbavy... s něčím se začít a trénovat musí. Nebylo a nebude to zadarmo. S tím jsme počítaly. Půjčovat si věci pořád od druhých SDH na každý trénink, to taky nejde. Dejte nám šanci.
Pokud máte nějaké nejasnosti,nebojte se zeptat přímo nás. Brigády budou a berem všechno.
Baví nás to stejně jako to baví Vás, takže budem bojovat a makat.
Fandíme Vám!!! Když Vy budete před námi,gratulujem! Zasloužíte si to.
Takže K Zárybce Vám gratulujeme! A těšíme se na další klání.
SDH Mašovice-ženy
----------------------

Možná bych po delší době trochu obměnila úvod. Nejsem si jistá "fajn kolektivem". Snad jsem se nespletla. Podle toho, co jsem několik let vypozorovala v Hořicích při soutěžích, tak mi to prostě přišlo jako "fajn".
Dále bych i dodala, že o brigádách jsme přemýšlely dřív než jsme nastoupily u Vás na soutěži 7.7.
Ve start v Zárybce jsem nevěřila ještě 7 dní před tím. Tímto bych tady ráda oficiálně poděkovala Obci Dolní Hořice, chlapům v Mašovicích jak za materiální, tak i fyzickou pomoc. Bylo to vše dost nejen časově náročné začít od nuly a za 7 dní vybudovat základnu a zprovoznit dlouhá léta odpočívající stříkačky. Velké díky!!!
Zárybka byla pro nás skvělý začátek a dobrá zkušenost! Avšak jediné, co jsem si přála bylo..... být před Chotčinami. No neva, příště. Asi jsme za tu dřinu chtěly opravdu moc!!!

No holky, takže přes zimu si hezky odpočiňte, protože se sejdem, doufám ve zdraví, příští rok!!!
Jitka Lojdová

Estráda Věžná

Hasič, 10. 6. 2012 20:53

AHOJ DĚVČATA. MYSLÍM ŽE SE VÁM TO POVEDLO A VŠEM SE TO LÍBILO.KDYŽ SE NĚCO NEPOVEDE TAK SE HNED NEMUSÍ ZAHODIT ŠANCE.NENÍ PŘECE DŮLEŽITÉ VYHRÁT ALE POBAVIT SE A DRŽET PARTU. DIPLOMŮ BUDE JEŠTĚ DOST. SEJDEM SE V HOŘICÍCH.